zdjecie
Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami.

+48 58 660 15 60 biuro@investsarko.pl

Zamieszkaj w sąsiedztwie przyrody

INVEST SARKO – Deweloper

Invest Sarko prowadzi działalność deweloperską już od 2004 roku.

Wszystkie inwestycje realizowane są w prestiżowych i interesujących lokalizacjach, w Gdyni i jej okolicach. Budynki wyróżniają się najwyższymi standardami wykonania w wyniku zastosowania najnowszej technologii oraz trwałych materiałów wykończeniowych.

Aktualnie w realizacji są:

  • osiedle Zielona Laguna - trzynaście budynków czterorodzinnych, które zlokalizowane są w gdyńskiej dzielnicy Wielki Kack przy ul. Zielona Laguna,
  • osiedle Zielone Laguna etap II - drugi etap inwestycji przy ul. Zielona Laguna w Gdyni, obejmuje cztery budynki wielorodzinne.
  • inwestycja Portoverde - budynek z 36 mieszkaniami oraz 2 lokalami użytkowymi w gdyńskiej dzielnicy Wielki Kack.

Nasze zaangażowanie i dbałe podejście do Klientów oraz wysoka jakość realizacji procentują dużym zaufaniem Inwestorów. Budują naszą wiarygodność i sprawiają, że nowi Klienci trafiają do nas w znacznej mierze przez polecenie i rekomendacje.

Budujemy takie domy, apartamenty i mieszkania, w jakich sami chcielibyśmy zamieszkać. Nasze projekty są nowoczesne i energooszczędne, pod względem architektonicznym - klasyczne i ponadczasowe.

INVEST SARKO – Partner Gdyńskiego Sportu

logo-gdynia-sport.jpgWiemy, jak ważna w życiu jest równowaga pomiędzy pracą a czasem spędzanym poza nią. My również jesteśmy pasjonatami sportów, zwłaszcza wodnych. Wiemy, ile siły i pozytywnej energii potrafi dać ich uprawianie. W zdrowym ciele zdrowy duch!

Dlatego od lat wspieramy gdyńskich sportowców, dając im możliwość rozwoju, co procentuje licznymi zwycięstwami na sportowych arenach zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy ich wiernymi kibicami i wspólnie cieszymy się ich sukcesami.

Za tę działalność Prezydent Gdyni już wielokrotnie uhonorował nas nagrodą „Partnera Gdyńskiego Sportu”, ostatni raz w 2015 roku.